ARCHIWUM INFORMACJI 2016

Dziękujemy za odwiedziny na targach Packaging Innovations

Zespół ekspertów Orwak Polska serdecznie dziękuje wszystkim gościom za odwiedziny na targach Packaging Innovations. Tych z Państwa, którzy nie mogli nas odwiedzić, zapraszamy do kontaktu.

Na tegorocznych targach prezentowaliśmy prasy i belownice z rodziny ORWAK POWER, w których zastosowane zostało autorskie innowacyjne rozwiązanie Black Star Technology i które - jako jedyne na świecie – mają najwyższy stopień zapewnienia bezpieczeństwa i wydajności PL d (Performance Level d), zgodnie z normą EN ISO 13849-1, co czyni je światowymi liderami w branży.

Zainteresowaniem cieszyły się również urządzenia z innych rodzin, jak ORWAK FLEX, ORWAK MULTI, ORWAK COMPACT oraz rewelacyjny wydajnościowo i estetyczny kompaktor TOM.

Urządzenia i rozwiązania ORWAK do efektywnej gospodarki odpadami, zaprezentowane w tegorocznej edycji targów, są używane w przedsiębiorstwach produkcyjnych działających w sektorze prywatnym, jak również w sektorze publicznym. Prasy, belownice i kompaktory ORWAK znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie w gospodarce odpadami przykłada się wagę do bezpieczeństwa, oszczędności i czystości.

Ósma edycja targów pozwoliła nam wymienić doświadczenia i nawiązać wiele dobrych relacji z klientami. Na stoisku prezentowaliśmy urządzenia z rodziny ORWAK POWER. W nowoczesnych i bezpiecznych dla użytkownika obudowach oferujemy doskonałe parametry techniczne, znacznie wykraczające ponad standardy.

Odwiedzający mieli okazję sprawdzić działanie inteligentnych opcji i osobiście przekonać się o bezpieczeństwie i higienie pracy jakie gwarantują nasze urządzenia. Nie tylko ta rodzina belownic spełnia standardy jakości, jak ISO 9001 i ISO 3834, normy środowiskowe jak ISO 14001, czy nowe normy jak EN 16500.

Wszystkie urządzenia produkowane przez ORWAK spełniają nawet bardziej rygorystyczne wymagania niż ustalone przez organizacje branżowe i środowiskowe, co było zauważone i docenione przez odwiedzających. – powiedział Marcin Cuper, Dyrektor Handlowy, Orwak Polska.

Dziękujemy. Do zobaczenia na następnych targach!