ARCHIWUM INFORMACJI 2016

Dziękujemy za odwiedziny na targach TAROPAK

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Technik Pakowania i Etykietowania TAROPAK eksperci ORWAK Polska mieli przyjemność gościć Państwa na stoisku firmowym ORWAK w Poznaniu. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za odwiedziny. Tych z Państwa, którzy nie mogli nas odwiedzić zapraszamy do kontaktu lub na najbliższe targi POL-ECO-SYSTEM, na których będziemy w dniach 11-14 października 2016 r., również w Poznaniu.

Na stoisku firmowym ORWAK prezentowaliśmy prasy i belownice z rodziny ORWAK POWER, w których zastosowane jest innowacyjne rozwiązanie Black Star Technology i które - jako jedyne na świecie – mają najwyższy stopień zapewnienia bezpieczeństwa i wydajności PL d (Performance Level d), zgodnie z normą EN ISO 13849-1, co czyni je światowymi liderami w branży. Zainteresowaniem cieszyły się również urządzenia z innych rodzin, jak ORWAK FLEX, ORWAK MULTI, ORWAK COMPACT oraz rewelacyjny wydajnościowo i doceniany za estetykę kompaktor TOM.

Urządzenia i rozwiązania ORWAK, zaprezentowane w tegorocznej edycji targów, są używane w przedsiębiorstwach produkcyjnych działających w sektorze prywatnym, ale również w sektorze publicznym. Tegoroczna oferta pras i belownic ORWAK na targach TAROPAK była dopasowana do potrzeb branży opakowań i pochodnych oraz przez producentów i dystrybutorów różnorodnych sektorów.

Wielu odwiedzających skorzystało również z akcji promocyjnej, specjalnie przygotowanej na tę edycję targów TAROPAK.

Targi TAROPAK to miejsce spotkań osób podejmujących decyzje w procesie gospodarki odpadami w organizacjach, w których wagę przykłada się do bezpieczeństwa pracowników, oszczędności i czystości. Tegoroczna edycja zaowocowała wieloma wartościowymi rozmowami, wymianą doświadczeń i nawiązaniem nowych kontaktów. Nasi eksperci udzielali profesjonalnych porad i wskazówek w doborze urządzeń w oparciu o wymagania operacyjne osób planujących inwestycję w urządzenia w swoich firmach. Możliwość zobaczenia urządzeń ORWAK w działaniu i przekonania się o ich rzeczywistych zaletach zaowocowała nam również kilkoma zamówieniami. – powiedział Marcin Cuper, Dyrektor handlowy, Orwak Polska.

Dziękujemy. Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia na następnych targach!