Orwak Connect – nowy sposób komunikacji belownic z operatorem

ORWAK Connect to nowa inteligentna opcja belownic wykorzystująca komunikację M2M (maszyna-maszyna). Umożliwia przesyłanie informacji w czasie rzeczywistym z maszyny do operatora nadzorującego jej pracę.

Łączenie zasobów - zawsze o jeden krok naprzód

Orwak Connect to nowoczesne rozwiązanie komunikacyjne umożliwiające przekazanie wiadomości z belownicy do operatora. Operator urządzenia może otrzymać wiadomość o wyprodukowaniu beli przez urządzenie albo o potrzebie jego konserwacji. Usługa znacznie i efektywnie dopełnia możliwości nadzorowania pracą urządzeń ORWAK w gospodarce odpadami! W standardowej przeglądarce, w portalu internetowym Orwak Connect, operator urządzenia może z łatwością monitorować flotę bel i gromadzić statystyki ich pracy z ustalonego okresu. Wkrótce dostępna będzie możliwość zbierania i wyświetlania informacji o wagach poszczególnych wyprodukowanych bel.

Korzyści z zastosowania Orwak Connect

Nowa usługa zapewnia liczne korzyści operatorom urządzeń ORWAK, nadzorujących pracę belownic m.in. w centrach zarządzania odpadami, zakładach recyklingowych, sieciach handlowych, centrach logistycznych, jak również w przedsiębiorstwach działających w wielu innych organizacjach i branżach:

  • Całościowy nadzór i monitorowanie produkcji bel
  • Optymalną logistykę wynikającą ze sprawnego przepływu bel
  • Zachowanie ciągłości pracy urządzeń
  • Natychmiastowe powiadamianie operatora o wyprodukowaniu poszczególnej beli lub technicznej potrzebie maszyny
  • Wydajne wykorzystanie czasu operatora poprzez brak konieczności doglądania urządzeń w trakcie pracy i oczekiwania na jej zakończenie

Pionierskie zastosowanie, przez Orwak, komunikacji M2M w urządzeniach do efektywnej gospodarki odpadami z pewnością zaspokoi potrzeby i wymagania najbardziej wymagających klientów.
Inteligentne rozwiązanie Orwak Connect przyczyni się do pełniejszego wykorzystania zasobów na przyszłość!