Sklep internetowy Orwak już otwarty

Materiały eksploatacyjne, części zamienne i urządzenia do odpadów  - wszystko można wygodnie zamówić w naszym firmowym sklepie internetowym

                                                                  orwak.sklep.pl

Cały asortyment części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych oraz urządzeń do odpadów, który znajduje się w naszej ofercie stacjonarnej, jest dla Państwa teraz dostępny 24 h na dobę.

Bezpieczne zakupy w naszym sklepie internetowym są proste i intuicyjne. Produkty podzielone są na kilka kategorii, m.in. części zamienne do pras, belownic i kompaktorów marki Orwak i materiały eksploatacyjne – odpowiednie do większości modeli urządzeń innych dostawców. Na kartach produktów umieszczone są niezbędne informacje wraz z ceną oraz informacją o dostępności. Zamówione produkty wysyłamy  przesyłką kurierską. Sklep jest optymalnie przygotowany pod wymogi ustawy o prawach konsumenta, a także spełnia wszelkie wymagane normy jakości.

Zapewniamy najwyższej jakości obsługę serwisową skupioną w sieci 10 centrów serwisowych w Polsce. Serwis Orwak od ponad dwudziestu lat dba o niezawodność różnych urządzeń używanych w gospodarce.

W naszym sklepie internetowym zapewniamy kompletne wsparcie merytoryczne  według indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do rejestracji i dokonywania zakupów!