DOBÓR URZĄDZENIA

Urządzenia ORWAK do gospodarowania odpadami cieszą się uznaniem od ponad 45 lat. Bardzo nam zależy na utrzymaniu tej opinii i zadowoleniu każdego klienta. W tej witrynie znajdą Państwo opis poszczególnych pras, belownic i kompaktorów. Aby ułatwić Państwu rozeznanie i zaproponować optymalne urządzenie do potrzeb i warunków pracy prosimy skorzystać z poniższego formularza. Ekspert, do którego formularz zostanie przesłany z tej strony, wskaże Państwu do wyboru urządzenia spełniające wymaganą funkcjonalność oraz uwzględniające ewentualne przyszłe plany rozwojowe. Pozwoli to podjąć decyzję o zakupie urządzenia lub zaplanować koszty przyszłej inwestycji w tym zakresie.

Głównym kryterium doboru urządzenia jest rodzaj odpadów. Proszę wskazać ich rodzaj lub rodzaje, a następnie oszacować przewidywaną ilość do zagospodarowania.

Informacje potrzebne do doboru urządzenia

Proszę podać inne informacje o wymaganiach wpływających na dobór urządzenia:

W razie pytań prosimy o kontakt z Działem Handlowym pod numerem (42) 648 79 17.
Na podstawie informacji podanych w formularzu wykonany zostanie dobór urządzenia wraz z wyposażeniem dodatkowym. Nasi eksperci odpowiadają na zapytania możliwie szybko w ciągu dni roboczych. Odpowiedzi na zapytania wysyłane w trakcie dni weekendowych są udzielane w pierwszym dniu roboczym.

Uwaga: Nie prowadzimy sprzedaży i nie przygotowujemy wycen na zapytania od osób prywatnych.