ORWAK MULTI
JEDNA MASZYNA WIELE RODZAJÓW ODPADÓW

ORWAK Multi to wielokomorowe belownice, z załadunkiem od góry, przeznaczone do sortowania i prasowania różnych typów odpadów w miejscu ich powstawania. Standardowo modele ORWAK Multi są dwukomorowe i w każdej chwili można rozbudować je o kolejne komory i mieć ministację recyclingową.

Dlaczego ORWAK Multi?
  • Całkowita dowolność w zwiększaniu pojemności, dzięki możliwości rozbudowy o kolejne komory
  • Sortowanie i prasowanie różnych rodzajów odpadów
  • Wydajne zagęszczanie dużych ilości odpadów

ORWAK MULTI 5070

Mała belownica z załadunkiem od góry z możliwością rozbudowy o dodatkowe komory, waga beli: tektura do 50 kg, tworzywa sztuczne do 80 kg.
 
 
 
 

ORWAK MULTI 5070 COMBI

Połączenie prasy do odpadów komunalnych i belownicy do prasowania suchych oraz wilgotnych odpadów stałych. Waga beli: tektura do 50 kg, tworzywa sztuczne do 80 kg.

 

 

 


ORWAK MULTI 5070 HDC

Wielokomorowa belownica z wiązaniem krzyżowym; system sortowania i prasowania tektury, papieru, tworzyw sztucznych, butelek PET, puszek, worków itp.
 
 
 

9020SORWAK MULTI 9020S

Wielokomorowe urządzenie zapewniające sortowanie i prasowanie znacznych ilości materiałów w jednej maszynie, produkuje bele do 300 kg, może być rozbudowany o dodatkowe komory.

Orwak Multi 9020S został standardowo wyposażony w specjalny hamulec dodatkowo zwiększający bezpieczeństwo użytkownika belownicy.