ARCHIWUM 2016

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi POL-ECO-SYSTEM

PAWILON 5, STOISKO 100

11-14 październik 2016, Poznań

Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM

ORWAK zaprasza na targi Packaging Innovations

W dniach 12-13 kwietnia 2016 roku w Warszawie trwają 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska  F–6, na którym nasi eksperci prezentują rodzinę dynamicznych belownic ORWAK POWER z innowacyjnym rozwiązaniem Black Star Technology, które podwyższyło dotychczasowe standardy w tego typu urządzeniach na rynku.

Zapraszamy do Poznania na targi TAROPAK

Zapraszamy do Poznania na Międzynarodowe Targi Technik Pakowania i Etykietowania TAROPAK.
26-29 września br.
Stoisko 92 w pawilonie 3
.

Dziękujemy za odwiedziny na targach TAROPAK

Na tegorocznych targach TAROPAK eksperci ORWAK Polska mieli przyjemność gościć Państwa na stoisku firmowym ORWAK w Poznaniu. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za odwiedziny. Tych z Państwa, którzy nie mogli nas odwiedzić zapraszamy do kontaktu lub na najbliższe targi POL-ECO-SYSTEM.

ORWAK Polska wspierał recycling na ekologicznym Open’er Festival

Od początku działalności podejmujemy wiele niekomercyjnych i proekologicznych działań na rzecz ochrony środowiska, wpływających również na kształtowanie pożądanych postaw społecznych.

ORWAK Polska na Open’er Festival

Open’er Festival to impreza muzyczna realizowana z troską o eliminowanie strat i utrzymanie ładu w otoczeniu. O zagospodarowanie odpadów dbają urządzenia ORWAK.

Belownice ORWAK na Orange Warsaw Festival 2016

Rozpoczyna się sezon na festiwale muzyczne.

Zapraszamy w dniach 3 i 4 czerwca br. do Warszawy na Orange Warsaw Festival.

Co jednak zrobić z puszkami i kubkami po napojach, które pozostają po dobrej zabawie?

ORWAK zaprasza na targi IFAT w Monachium

ORWAK Polska serdecznie zaprasza na Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska IFAT 2016, odbywające się w Monachium w dniach 30 maja – 3 czerwca 2016 roku.

Będzie to wyjątkowa, bo 50. edycja najważniejszych światowych targów tej branży.

Dziękujemy za odwiedziny na targach Packaging Innovations

Zespół ekspertów Orwak Polska serdecznie dziękuje wszystkim gościom za odwiedziny na Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations. Tych z Państwa, którzy nie mogli nas odwiedzić, zapraszamy do kontaktu.

W 2016 roku Orwak świętuje 45-lecie działalności

Orwak jest pionierem w opracowywaniu i dostarczaniu wysokowydajnych systemów gospodarki odpadami. Silna kultura projektowania i innowacji, pielęgnowana od 1971 roku, wysunęła nas na pozycję lidera standardów w tej branży.

Świętujemy 45 lat działań na rzecz ochrony środowiska i pomagania klientom w zarządzaniu odpadami w jak najlepszy i najbardziej dochodowy sposób.

Orwak Polska

Lider wspierający przedsiębiorstwa w prowadzeniu efektywnej gospodarki odpadami.

Sprzedaż i montaż urządzeń do odpadów - prasy, belownice, kompaktory, brykieciarki. Serwis urządzeń do odpadów. Części zamienne i materiały eksploatacyjne do urządzeń do odpadów.