ORWAK POLSKA
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

ORWAK Polska to polski oddział szwedzkiego koncernu ORWAK AB, który przez ostatnie 5 dekad stał się wiodącym światowym producentem i dostawcą pras belujących/pras do odpadów. U podstaw działalności firmy leży wzrost wartości zbieranych materiałów recyklingowych i redukcja kosztów ich logistyki. Dzięki urządzeniom ORWAK zyskujesz pieniądze, czas i przestrzeń. Dla firm oznacza to wzrost oszczędności, wydajności i pozytywnego wpływu na środowisko.

Nasza wizja

Nadawanie wartości odpadom.

Nasza misja

Dostarczamy rozwiązania do sortowania i recyclingu odpadów, które zwiększają efektywność działalności klientów, wnoszą istotny wkład w zachowanie czystego i naturalnego środowiska oraz przyczyniają się do najlepszych praktyk w gospodarce odpadami. Oferujemy innowacyjną gamę systemów, które zapewniają sortowanie u źródła i sprawiają, że gospodarka odpadami jest bardziej opłacalna. Począwszy od doradztwa przedsprzedażnego, poprzez proces selekcji po wsparcie posprzedażowe, dbamy o naszych klientów na każdym etapie.

Rozwiązujemy problemy. Serwisem różnych urządzeń do gospodarki odpadami zajmujemy się od ponad 20 lat. Oprócz serwisu i konserwacji wykonujemy również instalacje, naprawy i przebudowy pras do odpadów, prasokontenerów i wielu innych urządzeń wykorzystywanych w gospodarce odpadami.

Dbamy o utrzymanie ruchu. Nasz zespół inżynierów i techników zapewnia sprawną i ciągłą eksploatację urządzeń do odpadów. Jesteśmy blisko każdej maszyny do odpadów. Mamy 10 własnych centrów serwisowych w Polsce. Maksymalny czas reakcji na zgłoszenie do 24h, przyjazd technika do 48h, krótki czas naprawy, urządzenie zastępcze na czas remontu.