ORWAK POLSKA

Aspekty środowiskowe oraz zarządzanie jakością od zawsze stanowiły centralny punkt naszych działań. Mamy to formalnie potwierdzone certyfikatami jakości.
Certyfikat ISO 9001 określa wymagania, jakie ma spełniać system zarządzania jakością.
ISO 14001 to z kolei norma zarządzania środowiskowego. 

 

 

Spełniamy najwyższe wymagania jakości dotyczące spawania materiałów metalowych, określane ISO 3834.
Ten certyfikat jest rzadkością wśród producentów belownic.

ORWAK POLSKA
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

ORWAK Polska to polski oddział szwedzkiego koncernu ORWAK AB, który przez ostatnie 5 dekad stał się wiodącym światowym producentem i dostawcą pras belujących/pras do odpadów. U podstaw działalności firmy leży wzrost wartości zbieranych materiałów recyklingowych i redukcja kosztów ich logistyki. Dzięki urządzeniom ORWAK zyskujesz pieniądze, czas i przestrzeń. Dla firm oznacza to wzrost oszczędności, wydajności i pozytywnego wpływu na środowisko.

Nasza wizja

Nadawanie wartości odpadom.

Nasza misja

Dostarczamy rozwiązania do sortowania i recyclingu odpadów, które zwiększają efektywność działalności klientów, wnoszą istotny wkład w zachowanie czystego i naturalnego środowiska oraz przyczyniają się do najlepszych praktyk w gospodarce odpadami. Oferujemy innowacyjną gamę systemów, które zapewniają sortowanie u źródła i sprawiają, że gospodarka odpadami jest bardziej opłacalna. Począwszy od doradztwa przedsprzedażnego, poprzez proces selekcji po wsparcie posprzedażowe, dbamy o naszych klientów na każdym etapie.

Rozwiązujemy problemy. Serwisem różnych urządzeń do gospodarki odpadami zajmujemy się od ponad 20 lat. Oprócz serwisu i konserwacji wykonujemy również instalacje, naprawy i przebudowy pras do odpadów, prasokontenerów i wielu innych urządzeń wykorzystywanych w gospodarce odpadami.

Dbamy o utrzymanie ruchu. Nasz zespół inżynierów i techników zapewnia sprawną i ciągłą eksploatację urządzeń do odpadów. Jesteśmy blisko każdej maszyny do odpadów. Mamy 10 własnych centrów serwisowych w Polsce. Maksymalny czas reakcji na zgłoszenie do 24h, przyjazd technika do 48h, krótki czas naprawy, urządzenie zastępcze na czas remontu.