COVID-19. Wiadomość dla naszych kontrahentów

Szanowni Państwo,

Od ponad 30 lat eksperci Orwak Polska pomagają organizacjom wdrażać wydajne i higieniczne rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami. Dostarczane przez nas urządzenia do odpadów mają dobry wpływ na środowisko, jak również chronią zdrowie i zapewniają bezpieczeństwo użytkowników. Podobnie jak inne firmy podzielamy te same obawy dotyczące niepewności wokół COVID-19 i wpływu, jaki wywrze na nasze dalsze działania. Monitorujemy sytuację i postępujemy zgodnie ze wszystkimi wytycznymi co do dodatkowych środków ostrożności w prowadzeniu działalności w branży gospodarki odpadami.

W obliczu tej trudnej sytuacji pragniemy wspierać Państwa firmy bardziej niż kiedykolwiek. Oprócz oferowania urządzeń do odpadów obsługiwanych bezdotykowo, podjęliśmy aktywne działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia naszych klientów, kierowców i pracowników obsługi technicznej. Cały nasz zespół jest objęty procedurami zapewniającymi  wymagane bezpieczeństwo, zarówno w kontaktach zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

W obecnej chwili nie przewidujemy żadnych opóźnień w wysyłkach maszyn, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń, z których Państwo korzystacie.

Jeśli macie Państwo pytania, potrzebujecie porady lub usługi serwisowej, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez komunikator internetowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Państwa przedsiębiorstwa są siłą napędową naszej społeczności i musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby przetrwać ten czas niepewności. Pragniemy osobiście podziękować za dotychczasową współpracę z nami i pozostajemy z nadzieją, że nadal będziemy wspierać Państwa potrzeby w zakresie gospodarki odpadami.

Z całego serca współczujemy wszystkim, którzy zostali dotknięci tym światowym kryzysem.

Magda Nowak, Dyrektor zarządzająca
oraz zespół Orwak Polska

Informacje kontaktowe